Členové ACC Brno
Seznam členů klubu
Přehled srazů 2020
Přehled akcí pro aktuální sezónu
American Cars Club Brno

Členství v klubu

American Cars Club Brno, „ACC Brno“ je občanské sdružení, které bylo založeno jako výhradně zájmové neziskové sdružení občanů, kde primární podstatou je vzájemné setkávání-se osob, které jsou příznivci popř. vlastníci motorových vozidel, jejichž původ a výroba je spojena se United States of America, podpora a propagace těchto motorových vozidel, navazování vztahů s jinými sdruženími a subjekty obdobných zájmů.

 

ACC Brno tedy nestanovuje žádné podmínky v podobě nutnosti vlastnictví vozidla původem z USA ať už historického nebo jakéhokoliv jiného. Klub usiluje o navazování kontaktů s lidmi, jež mají zájem o US vozidla, v přátelském duchu neformálních setkání. ACC Brno provádí klubové testace historických vozidel, které jsou jednou z podmínek získání historických registračních značek (SPZ), což je podmínka pro provozování hostorických vozidel na pozemních komunikacích v České republice. Dále ACC Brno nabízí poradenství z oblasti US vozidel ať už technického charakteru týkajícího se přímo vozidel nebo např. servisování vozidel, dovozu dílů z USA, dohledávání původu vozidel apod. Toto poradenství funguje převážně na základě osobních zkušeností členů klubu.

 

V případě zájmu o vstup do klubu ACC Brno nebo o jakékoliv další informace využijte prosím klubový email info@uscarsclubbrno.cz

 

Členové American Cars Clubu Brno

 

Petr

 

John


 

Pepa


 

Vladimír

 

Martin

 

Franta

 

Zdeněk

 

Petr

 

Tomáš

 

Petr

 

Aleš

 

Tomáš

 

Martin


 

Mirek

 

Tomáš


 

Lukáš


 

Pavel

 

Petr

 

Pavel

 

Lucy


 

Michal

 

Ondra

 

Tomáš