Členové ACC Brno
Seznam členů klubu
Přehled srazů 2020
Přehled akcí pro aktuální sezónu
American Cars Club Brno

2018 – Lucky Cruisers Weekend Pasohlávky

Letošní ročník největšího srazu amerik Lucky Cruiser Weekend byl k radosti všech moraváků přesunutý do kempu Merkur v Pasohlávkách. A radost to byla opravdu veliká! Nejen, že to máme z Brna co by kamenem dohodil, ale hlavně velikost a vybavenost kempu je prostě vynikající. Přesun do většího prostoru byl velmi dobrým rozhodnutím. Vloni jsme na Konopáč vůbec nebyli vpuštěni a museli jsme několik hodin čekat, až se uvolní místo.

Nový kemp je tak veliký, že můžete svou káru zaparkovat dle libosti – bud přímo v centru dění nebo naopak dále s výhledem na přehradu hned vedle stanu či bungalovu a vědět, že když se vrátíte z večerního cruisingu bude vaše místečko stále volné. V programu si našel každý co je jeho srdci nejbližší, ať už soutěž krásných aut či krásných dam, soutěž v pojídání burgerů či obdivování kovbojského umění okouzlující Annie. Nechyběly ani stylové kapely tak jste po kempu potkávali lidi procházející se tanečním krokem …. no není divu, kdo by odolal rytmům rock´n´rollu?!

Lucie Lochmanová, American Cars Club Brno

Zde můžete mrknout na krátký sestřih z dílny Zdeňka Trojana a navnadit se tak na další ročník, tentokráte již jubilejní 10., a užívat si dunění motoru i pohodu u vody celé 4 dny!! Tedy LCW jejím organizátorům zdar a uvidíme se od 13. do 16.6.2019.